loading...

مطب دندانپزشک اریا

دندانپزشک اریا برای انجام ایمپلنت ارتودنسی کامپوزیت پرکردن دندان پل زدن و سایر خدمات دندانپزشکی

اخبار دندانپزشکیبا این روش ها هزینه دندانپزشکی را کاهش دهید !


مراقبت از دندان ها نه تنها میتواند براي زيبايي هر كس مهم باشد بلكه از هزينه هاي اضافه مانند كشيدن دندان هاي پوسيده پر كردن وهزينه هاي سنگين تر جلوگيري ميكند با انجام چند نكته ساده ميتوانيد از بروز مشكلات دنداني جلوگيري كنيد و  هزینه دندانپزشکی را کاهش دهید ادامه مطلب


دندانپزشکی زیبایی شرق تهران

تاج بازدید : 19 دوشنبه 08 آذر 1400 : 19:4 نظرات ()

کلینیک های متخصص دندانپزشکی زیبایی در شرق تهران وجود دارند که در ان با استفاده از انواع روش هایی نظیر بلیچینگ، جرم گیری، لمینت و یا ایمپلنت دندانهای کج و یا خرد شده و حتی دندان هایی که از دست رفته اند، ترمیم شده و کاملا سفید و مرتب شده می شوند. کلینیک های  دندانپزشکی زیبایی در شرق تهران با کیفیت بالا و مناسب ترین قیمت به مشتریان خود ارائه می دهد.

دندانپزشکی زیبایی شرق تهران :

زیبایی و مراقبت از دندان و نیز پیشگیری و درمان بیماری های دهان و نیز ساخت و بافت دندان و دهان حرفه ای است که به حوزه دندانپزشکی مربوط می شود. علاوه بر مراجعه منظم به دندان پزشک جهت سلامت دندان ها استفاده از مسواک و نخ و خلال دندان نیز توصیه می شود.

سفیدی و مرتب بودن دندان ها هنگام لبخند زدن و صحبت با دیگران بر روی عزت نفس و اعتماد شما تاثیر بسزایی دارد اگر شما جز افرادی هستید که به خاطر مشکلات دندان خود احساس خجالت دارید به راحتی می توانید با مراجعه به دندانپزشکی زیبایی وجود هرگونه مشکل را حل کنید.

لمینت و کامپوزیت یکی از پرطرفدارترین و بیشترین روش هایی است که امروزه در دندانپزشکی ها بیشتر افراد متقاضی آن هستند.

روکش کامپوزیت و لمینت هر دو موجب اصلاح دندان های کج شده، ترمیم دندان های خرد شده، تنظیم فاصله مناسب بین دندان ها و نیز سفید کردن و رفع تیرگی و لک بر روی دندان می شود تنها تفاوتی که این دو روش دارند اینست که دوام مواد به کار رفته در لمینت بسیار بادوام و نزدیک 10 الی 15 سال می باشد.

ارتودنسی یکی از روش های موثر برای مرتب و صاف کردن دندان های کج شده می باشد.


ایمپلنت دندان:

ایمپلنت دندان و یا همان کاشت دندان روشی است که در کلینیک های شرق تهران به خوبی و با کیفیت بالا انجام می شود. ایمپلنت دندان یک روش بسیار عالی برای کسانی است که دندان های دائمی خود را از دست داده اند. در این روش ایمپلنت ها به عنوان ریشه به فک شما متصل شده و تاج بر روی آن سوار می شود.

ایمپلنت دندان که مانند دندان های طبیعی تان عمل می کند از جنس تیتانیوم و یک سری ترکیبات دیگری که است که در فک شما جای گرفته و عمل ریشه دندان را انجام می دهد. برای انجام ایمپلنت که در کلینیک ها معتبر و حرفه ای شرق تهران با کیفیت بالا به ارائه خدمات می پردازند نیاز است تا بیمار چند جلسه را برای بررسی دقیق نحوه عمل و رفع موانع موجود نیاز است.


جرمگیری و بلیچینگ دندان :

جرم گیری و یا بلیچینگ دندان موجب زدودن پلاک های موجود بر روی دندان ها می شود. در روش جرم گیری دندان با استفاده از ابزار های دستی، تار تار های سفت شده بر روی دندان و لثه های مجاور زدوده می شود.

بلیچینگ دندان یکی از روش های زیبایی است که در آن با استفاده از پراکسید هیدروژن یا پراکسید کاربامید  دندان های فرد را سفیدتر می شود.

بهترین مرکز ارتودنسی در تهرانپارس

تاج بازدید : 20 یکشنبه 07 آذر 1400 : 22:53 نظرات ()

دندان های نامرتب و دارای ناهنجاری در ظاهر فرد بسیار تاثیرگذار است. همچنین این مشکل باعث ایجاد ناراحتی و همچنین تغییراتی در فک و سایر دندان ها می شود.

در صورتی که در منطقه شرق تهران زندگی می کنید، می توانید با مراجعه به مراکز ارتودنسی در تهرانپارس ، مشکلات دهان و دندان خود را برطرف نمایید تا نه تنها ظاهر شما را زیبا تر کند، بلکه سایر مشکلات شما را نیز مرتفع سازد. متخصصان ماهر در این زمینه در مرکز ارتودنسی در تهرانپارس آماده خدمت رسانی هستند.

درمان با ارتودنسی

در صورتی که فک و یا دندان ها دچار دفرمگی و بد حالتی شده باشند، باید آنها را اصلاح کرد تا هم در ظاهر فرد تاثیر بگذارد و هم از مشکلات گوارشی که در آینده فرد را درگیر می کند، جلوگیری شود. در واقع این زمان است که الزام انجام ارتودنسی احساس می شود.

با انجام ارتودنسی های مختلف که بر اساس نیاز دندان های فرد و نوع مشکل آن، انجام می گیرد، بریس های دندانی و ابزارهای ارتودنسی با فشاری که به دندان ها و فک وارد می کنند، حرکت آرامی را در فک شخص مورد نظر و یا در دندان های وی ایجاد کرده و به مرور ناهنجاری ها را ترمیم و برطرف می نماید.

انجام کارهای مربوط به ارتودنسی خود را به مراکز معتبر و تخصصی مانند ارتودنسی در تهرانپارس بسپارید تا تحت نظر متخصصان در این زمینه قرار بگیرید.


دندانپزشک خوب در شرق تهران + لیست قیمت گالری عکس

 

مزایای انواع درمان های ارتودنسی در تهرانپارس

روش های مختلفی برای ارتودنسی دندان ها وجود دارد که می توان به، ارتودنسی دیمون، ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک و ارتودنسی نامرئی اشاره داشت.

از مزایای ارتودنسی ثابت می توان به این مورد اشاره داشت که به طور ثابت در دهان و بر روی دندان ها قرار می گیرد و در طول درمان، نیازی به خارج کردن آن نمی باشد و اگر در سن مناسب اقدام به انجام آن شود، نتیجه مورد نظر بدست خواهد آمد.

ارتودنسی متحرک مزایایی نسبت به ارتودنسی ثابت دارد که همین موارد باعث می شود تا برخی از افراد این نوع از درمان را ترجیح دهند. از مزایای آن می توان توانایی خوب تمیز کردن دندان ها با خارج کردن ارتودنسی اشاره داشت. همچنین استفاده از این نوع ارتودنسی بسیار راحت تر است و برای ساخت و نصب آن، زمان کمتری نیاز است.

اما باید در نظر داشته باشید که برای رسیدن به نتیجه دلخواه، نباید بیش از حد آنها را از دهان خارج کنید.

از مزایای ارتودنسی نامرئی نسبت به دو مورد دیگر همانطور که از نام آن مشخص است، می توان به نامرئی بودن و در معرض دید قرار نداشتن این نوع ارتودنسی اشاره داشت که خود یکی از مزایای بزرگ برای افرادی است که تمایل به دیده شدن ارتودنسی خود ندارند.

در نهایت شما با مراجعه به درمانگاه ها و مراکز معتبر دندانپزشکی مانند مراکز معتبر ارتودنسی در تهرانپارس می توانید با مشورت پزشک مربوطه، بهترین و مناسب ترین روش را برای دندان های خود انتخاب نمایید.


بهترین سن برای ارتودنسی چه زمانی است؟

از آنجایی که برای رسیدن به نتیجه دلخواه به دوره درمانی از 6 تا 24 ماه نیاز داریم، بهترین زمان برای انجام ارتودنسی در سن کودکی است زیرا پس از گذشتن از سن بلوغ، به دلیل شکل گرفتن استخوان ها، تغییر در فرم و حالت آنها بسیار مشکل شده و به زمان بیشتری نیاز دارد. بسیار از دندانپزشکان و متخصصان ارتودنسی در تهرانپارس و سایر مراکز درمانی، بر این عقیده هستند که بهترین زمان برای انجام این کار، بین 7 تا 12 سال است.

یکی از موارد مهم در زمان ارتودنسی، نوع تغذیه در زمان ارتودنسی و پرهیزات غذایی است. یکی از مهمترین موارد که باید رعایت شود این است که، حتی الامکان از خوردن مواد غذایی سخت و چسبناک  خودداری کنید. بهترین غذاها برای این افراد، غذاهای نرم هستند.

ماست، سوپ ها، گوشت های نرم، غذاهای دریایی، برنج نرم، تخم مرغ، نان های نرم، میوه ها و سبزیجات نرم و سایر مواد غذایی که فشاری به ارتودنسی شما و بریس ها وارد نکنند را می توان با خیالی راحت مصرف کرد.

تا حد امکان از خوردن شکلات و شیرینی های چسبناک، ذرت، یخ، آجیل، هویج خام، آدامس، تافی و بسیاری از مواد سفت و چسبنده باید پرهیز کرد.

بیشتر بخوانید

بهترین دندانپزشک برای ارتودنسی در شرق تهران

نکاتی در مورد ارتودنسی دندان

 

آیا انجام ارتودنسی در گفتار ما تاثیرگذار است؟

بسیاری از افرادی که نیاز به انجام این نوع از درمان دارند، قبل از گذاشتن بریس های مختلف در دهان نیز با مشکلات کلامی و گفتاری مواجه هستند و ارتودنسی در برطرف کردن آنها بسیار تاثیرگذار می باشد.

اما موردی که وجود دارد این است که در شروع درمان به دلیل قرار داشتن یک جسم خارجی در دهان و عادت نداشتن به آنها، قطعا با مشکلاتی در بیان کلمات و صداها مواجه خواهید بود که به مرور زمان برطرف خواهد شد و جای نگرانی نیست.

در صورتی که با شل شدن براکت ها و یا بریس ها در دهان خود مواجه شدید، با مراجعه به مراکز ارتودنسی در تهرانپارس و یا هر مرکز نزدیک به محل سکونت خود و یا پزشک، می توانید این مشکل را به راحتی حل کنید.

در صورتی که شل شدگی خفیف باشد، می توانید با استفاده از موم ارتودنسی روی آن را پوشانده و منتظر نوبت چکاب بعدی خود باشید و در طول این زمان از خوردن غذاهای سفت، خودداری نمایید. اما در صورتی که شل شدن ارتودنسی شما به حدی باشد که براکت ها از روی دندان و از دهان خارج شوند، باید سریعا به متخصصان ارتودنسی در مراکز ارتودنسی در تهرانپارس مراجعه نمایید.

 

زمان معاینه های دوره ای ارتودنسی در تهرانپارس 

پس از انجام ارتودنسی، چندین بار باید نزد پزشک مورد نظر بروید و معمولا بین هر معاینه تا نوبت بعدی، زمانی در حدود 4 تا 6 هفته را باید در نظر گرفت. در زمان مراجعه به مراکز ارتودنسی در تهرانپارس، به خوبی ارتودنسی قرار داده شده در دهان شما چک شده و تنظیم می شود. 

بهترین کلینیک های دندانپزشکی در تهرانپارس

تاج بازدید : 18 شنبه 06 آذر 1400 : 18:22 نظرات ()

قبل از اینکه به معرفی بهترین کلینیک های دندانپزشکی در تهرانپارس بپردازیم در ابتدا باید بگوییم که سالانه میلیون ها نفر در سراسر کشورهای جهان به کمک زیر شاخه های مختلف رشته دندانپزشکی مانند

 • ایمپلنت
 • ارتودنسی
 • جراحی لثه
 • کامپوزیت
 • لمینت
 • جرم گیری
 • بلیچینگ و... اقدام به ترمیم و یا حفاظت از دندان های خود می کنند.

بخشی که خواندید توضیح مختصری در مورد رشته دندانپزشکی بود برای معرفی و آشنایی با کلینیک های ارائه دهنده این رشته با ما همراه باشید.

دندانپزشکی چیست؟

به زبان خیلی ساده دندانپزشکی شاخه ای از مجموعه شاخه های علم پزشکی است که با استفاده از آن می توان بسیاری از مشکلات و ناهنجاری های دهان و درمان را بهبود بخشید و درمان کرد. خود شاخه دندانپزشکی دارای زیر شاخه های دیگری همچون ایمپلنت، ارتودنسی، جراحی لثه و... است که به طور خصوصی تر مشکل یا ناهنجاری بخش خاصی از دهان و دندان را برطرف می کند. برخی از دندانپزشکان سلامت و وضعیت ظاهری دهان و دندان را بسیار مهم می شمارند چرا که این بخش از جسم بدن نشان دهنده زیبایی صورت و برخی از بیماری ها در مراحل اولیه خود است علاوه بر آن سالم و مرتب نبودن دندان ها باعث می شود تا فرد در ادا کردن برخی از کلمات و جویدن و به تبع آن هضم غذا با مشکل روبرو شوند بنابراین سالم بودن و بهداشت دهان و دندان با سلامت جسم و روح شخص در ارتباط می باشد. 


انواع خدمات دندانپزشکی 

همانطور که در مقدمه مقاله گفته شد زیر شاخه مختلفی از رشته دندانپزشکی وجود دارد که هر یک تنها یک یا چند مشکل و یا ناراحتی دهان و دندان را برطرف می کند و عموما یک دندانپزشک در یک یا چند زیر شاخه های دندانپزشکی، متخصص بوده و می تواند این خدمات را به بیمار ارائه دهد. بخش زیر انواع زیر شاخه های دندانپزشکی است که بیشتر مردم برای حل مشکل خاصی از دهان و دندان های خود به دندانپزشک مراجعه می کنند:

 • ایمپلنت: ایمپلنت یا درون کاشت دندان یکی از سخت ترین و گران ترین زیر شاخه های رشته دندان پزشکی است که از طریق آن می توان یک یا چند عدد از دندان های از دست رفته خود را جایگزین کرد.
 • ارتودنسی: یکی از راه های مرتب و یکدست کردن دندان های نافرم و بدشکل است که به کمک قرار دادن براکت های ارتودنسی و وصل آن به کمک سیم های فلزی به یکدیگر انجام می شود.
 • جراحی لثه: این روش که خود دارای انواع مختلفی است به طور کلی بیماری ها و عفونت های لثه ای را درمان کرده و از بین می برد.
 • کامپوزیت: کامپوزیت دندان روشی است که با قرار گرفتن روکشی از جنس کامپوزیت بر روی دندان ها، ظاهر و شکل دندان ها تغییر می کند.
 • لمینت: به کمک این روش می توان رنگ، شکل و فرم دندان های خود را تغییر داد.
 • جرمگیری: جرم گیری دندان یا همان پروساژ کردن باعث می شود تا از طریق گرفتن جرم گیری دندان،  بتوان طول عمر دندان بالا برد و رنگ دندان ها را بالا تر کرد.
 • بلیچینگ: در این روش با استفاده از یک سری مواد شیمیایی خاص، رنگ دندان ها سفید می شود و لکه هایی سیاه یا خاکستری که بر روی دندان وجود دارد نیز از بین می روند.

دندانپزشک با تجربه در شرق تهران


بهترین کلینیک های دندانپزشکی در تهرانپارس

همانطور که شاید بدانید مراکز دندانپزشکی در تهرانپارس بسیار مشهور می باشد و افراد زیادی برای دریافت انواع خدمات پزشکی به این مراکز مراجعه می کنند اما نکته ای که باید دانست این است که کلینیک های دندانپزشکی در تهرانپارس میزان کیفیت کارشان با یکدیگر فرق می کند پس لازم است تا به بهترین کلینیک دندانپزشکی را شناخته و تنها به آن ها مراجعه کنیم تا در کنار دریافت خدمات فوق العاده هزینه ای مناسب را پرداخت کنیم. در این رابطه بهترین کلینیک های دندانپزشکی در تهرانپارس به شرح زیر می باشد:

 • کلینیک دندانپزشکی لبخند بهشت
 •  کلینیک دندانپزشکی فرجام
 •  کلینیک دندانپزشکی کریستال 

دندانپزشکی در پیروزی

تاج بازدید : 20 یکشنبه 23 آبان 1400 : 15:52 نظرات ()

در این مقاله قصد داریم تا در ارتباط با دندانپزشکی در پیروزی و خدماتی که در آن انجام می گیرد همانند

و...

مطالبی را برای شما عزیزان بازگو کنیم، امیدواریم که از این مطالب به اندازه کافی بهره ببرید از نظر شما عزیزان را به این مطالب جلب می نماییم.

برای مراجعه به کلنیک دندانپزشکی در پیروزی انتخاب های متعددی وجود دارد اما باید حتما به دنبال بهترین کلنیک دندانپزشکی پیروزی برای درمان خود باشید.


ایمپلنت دندان در پیروزی

ایمپلنت در پیروزی

تعداد کثیری از مردم به دلایل مختلفی همچون شکستگی دندان بر اثر ضربه، پیری، کشیدن دندان و... در طول زندگی خود دندان هایشان را از دست می‌دهند.

  این اتفاق علاوه بر این که باعث مشکلات متعدد در بلع و جویدن غذا می شود، در زیبایی و  ظاهر لبخند افراد نیز تاثیر بسیار زیادی دارد.

افراد زیادی به دنبال روشی دائمی برای جایگزین کردن دندان های جدید به جای دندان های از دست رفته هستند، ایمپلنت روشی است دائمی برای دندان هایی که از دست رفته اند.

شاید سوالی که برای بسیاری از افراد پیش بیاید این باشد که ایمپلنت چگونه انجام می گیرد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که ایمپلنت در واقع پیچی فلزی می باشد که جایگزین ریشه ی از دست رفته ی دندانی  می شود که از بین رفته است، بر روی این پیچ فلزی، دندان مصنوعی سوار می شود که همانند تاج دندان بوده و نقش آن را ایفا می کند و به ایمپلنت ظاهر یک دندان واقعی را می دهد.

ارتودنسی دندان در پیروزی

بهترین دندانپزشکی در پیروزی

ارتودنسی در واقع روشی است که برای به جای مناسب برگرداند دندان ها و فک هایی که دچار مشکل هستند و در جای مناسبی قرار نگرفته اند، به کار می رود.

ارتودنسی در واقع دارای انواع مختلفی می باشد که بسته به نوع مشکل فرد مراجعه کننده و میزان حاد بودن آن، بهترین دکتر دندانپزشک در پیروزی تصمیم به انجام یکی از انواع حالت های آن می گیرد.

زمان مناسب مراجعه برای اورتودنسی معمولا در سنین بلوغ و قبل از آن می باشد که در این بازه ی زمانی به راحتی و با سرعت بیشتر می توان مشکلات فرد مراجعه کننده را برطرف کرد.

اما اگر بعد از سنین بلوغ برای ارتودنسی مراجعه کنید ممکن است علاوه بر انجام ارتودنسی مجبور به انجام عمل هایی مانند جراحی لثه و یا جراحی فک و... شوید که به تبع آن مشکلات بیشتری را می بایست پشت سر بگذارید.

شما عزیزان می توانید برای انجام ارتودنسی به دندانپزشکی در پیروزی مراجعه فرمایید.

مطب دندانپزشکی زیبایی در پیروزی

دندانپزشکی زیبایی در واقع به تغییر شکل و درمان نا هماهنگی ها و ایراد های دندان های فرد در هنگام لبخند زدن می پردازد، بیشترین و متداول ترین اعمالی که امروزه توسط دندانپزشکان زیبایی  انجام می گیرد شامل

می باشد.

در گذشته بیشتر اعمالی ک بر روی دندان ها انجام می گرفت، کشیدن و پر کردن دندان بود و به زیبایی دهان و دندان هیچ اهمیتی داده نمی شد، اما امروزه می توان با قاطعیت بیان کرد که بیشتر اعمال دندانپزشکی مربوط به این اعمال زیبایی می باشد.

شما عزیزان می توانید برای انجام اعمال زیبایی دندانپزشکی به بهترین دندانپزشکی در پیروزی مراجعه فرمایید چرا که دندانپزشک در پیروزی، دارای دندانپزشکان بسیار با تجربه و متخصص می باشد.

بهترین دندانپزشکی شرق تهران

تاج بازدید : 22 یکشنبه 16 آبان 1400 : 20:32 نظرات ()

کلینیک دندانپزشکی در شرق تهران، خدمات متنوعی را در خصوص ایمپلنت، کامپوزیت و.. ارائه می دهد.

ایمپلنت دندانپزشکی در شرق تهران برای پر کردن جای خالی دندان بکار میرود.

دندانپزشکی شرق تهران

برای مشاهده برترین کلینیک دندانپزشکی

در شرق تهران کلیک کنید 

انواع متعددی از مطب های دندانپزشکی در شرق تهران وجود دارد که خدمات متنوعی را در حوزه زیبایی و ترمیم دندان ارائه می دهند.

دندانپزشک در شرق تهران

از جمله این خدمات میتوان به

و ...

اشاره کرد که در ادامه به صورت مختصر اما مفید در خصوص هر یک از این خدمات، مطالبی را به اشتراک می گذاریم، همراه ما باشید. 

خدمات متنوع دندانپزشکی در شرق تهران

برترین کلینیک دندانپزشکی در شرق تهران

همانطور که اشاره شد؛ با مراجعه به یکی از کلینیک تخصصی دندانپزشکی در شرق تهران میتوان بر حسب نوع مشکل و هدف فرد برای مراجعه خدمات متنوعی را در زمینه زیبایی یا ترمیم دندان های آسیب دیده ارائه نمود .

هر یک از آن به لحاظ عملکرد، ویژگی ها، قیمت و ... با یکدیگر متفاوت بوده و به تخصص، دانش و تجربه کافی پزشک در حوزه تخصصی مورد نظر نیاز است. در ادامه به ذکر توضیحاتی در باب ایمپلنت و بلیچینگ خواهیم پرداخت : 

کاشت یا ایمپلنت دندان در شرق تهران

امروزه یکی از روش های نوینی که برای پر کردن جای خالی دندان های از دسته رفته بکار می رود، ایمپلنت یا کاشت دندان است.

این شیوه علی رغم هزینه بسیار بالای آن از مزایای بیشتری نسبت به دندان مصنوعی برخوردار بوده و به طور ثابت در محل قرار می گیرد.

برای کاشت ایمپلنت لازم است که بافت لثه از استحکام کافی برای نگهداری پایه ایمپلنت که از جنس تیتانیوم سازگار با بدن بوده برخوردار باشد.

  بعد از کاشت پایه ایمپلنت و پیوند خوردن بافت لثه با آن بعد از مدت زمانی مشخص معمولا 4 تا 6 ماه، پزشک برای چسباندن پروتز دندانی اقدام می نماید. 

دقت داشته باشید که قیمت هر واحد ایمپلنت نسبت به پروتزهای دندانی متحرک (دندان مصنوعی) بسیار بیشتر بوده و هر شخص بر حسب توان مالی خود می تواند به یکی از دو شیوه برای پرکردن جای دندانهای از دست رفته و کشیده شده خود اقدام نماید.

جرمگیری و بلیچینگ دندان در شرق تهران

از دیگر خدمات دندانپزشکی در شرق تهران، جرم گیری و بلیچینگ دندان ها می باشد که معمولا افراد برای داشتن دندان های زیبا، سفید و مرتب و زیبایی بیشتر ظاهر خود هنگام صحبت و یا خندیدن اقدام می کنند.

جرمگیری و بلیچینگ، هر یک به شیوه ای باعث روشن و سفید شدن دندان های شخص شده و املاح رسوب کرده که به دیواره های دندان چسبیده اند را به نحوی از آن پاکسازی می شوند.

این املاح علاوه بر نازیبا و کدر کردن رنگ دندانها باعث بوی بد دهان نیز می شوند و از همین رو نیاز است که طی دوره های مشخص با تشخیص پزشک برای جرم گیری اقدام شود.

در تکنیک بلیچینگ از ماده ای سفید کننده برای روشن تر شدن رنگ دندان ها استفاده می شود.

بدین صورت که بعد از تزریق، ماده ای بلیچ باعث فعال سازی اکسیژن و نابودی رنگدانه های نفوذ کرده در داخل دندان می گردد.

بهترین مطب دندانپزشکی در فلکه تهرانپارس

 

فیلم دندانپزشکی

فیلم کامل کشیدن دندان عقل و چگونگی انجام آن
چگونگی عصب کشی +فیلم


فیلم کامل چگونگی ایمپلنت

تعداد صفحات : 15

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 72
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 3
 • آی پی دیروز : 21
 • بازدید امروز : 104
 • باردید دیروز : 139
 • گوگل امروز : 2
 • گوگل دیروز : 16
 • بازدید هفته : 243
 • بازدید ماه : 814
 • بازدید سال : 814
 • بازدید کلی : 66,578